خدمات سئو

بازاریابی موتورهای جستجو

SEO | سئو، جادوی دیده‌شدن در صدر موتورهای جستجو

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

SEO محتوا

  Content SEO Standards 

تحقیق کلمات کلیدی، دشواری کلمات کلیدی، بررسی رقبا و شناخت استراتژی‌های قابل پیاده‌سازی برای آنها و شناخت و انتخاب زبان محتوای تولید شده برای پوشش این کلمات کلیدی و تاکتیک‌های محتوایی ارتباط با مخاطبان بسیار مهم است.

ویرایش محتوا براساس کلمات کلیدی تعیین شده و پرسونای مخاطبان و ارتقای کیفیت محتوا از تخصص‌های ویژه تیم‌های حرفه‌ای سیسوس است.

SEO داخلی

 On-Page SEO 

رعایت استاندارد‌های طراحی و کدنویسی سایت و رفع ایرادات برنامه‌نویسی، ساختارها، دسته‌بندی‌ها و ارتباطات و چینش محتوا، همه را به ما بسپارید.

بهینه‌سازی تصاویر، کدهای متا، اسنیپت‌ها و دیگر موارد ضروری برای استاندارد سازی محتوا برای موتورهای جستجو و ارائه نتایج حرفه‌ای اهمیت زیادی دارند.

مهم‌تر اینکه سایت‌های فروشگاهی حساسیت بیشتری داشته و نیاز به توجه ویژه‌ای دارند.

SEO خارجی

 Of-Page SEO 

ساخت و مدیریت لینک‌های خارجی و مدیریت رفرنس‌ها از دیگر فرآیندهای مهم در پروسه SEO و بازاریابی موتورهای جستجو است. دشواری لینک بیلدینگ (link building) بر کسی پوشیده نیست، چرا که یافتن مراجع معتبر و منابع غنی و مؤثر برای این منظور بسیار سخت است.

همچنین معرفی سایت و جذب مخاطبان از راه کانال‌های مختلف و حفظ آنها و

SEO 360

 360 Degree SEO 

پوشش 360 درجه‌ای همه جوانب SEO نیازبه برنامه ریزی دقیق و اتخاذ استراتژی دقیق دارد و این امر تنها در سایه داشتن اطلاعات، تحلیل درست و شناخت کامل امکان‌پذیر خواهد بود.

 اجرای برنامه‌های 360 درجه بهینه‌سازی موتورهای جستجو نیز شامل فعالیت‌های بسیار و اجرای درست تاکتیک‌های مختلف است و نیازمند تخصص در زمینه‌های مختلف است.

دپارتمان سئو

ما در گروه بازاریابی دیجیتال و توسعه وب سیسوس همواره بر آن بوده‌ایم تا شرایطی را فراهم کنیم که همه فعالیت‌ها و اقدامات تخصصی مورد نیاز برنامه‌های 360 درجه را به صورت یکپارچه و یک‌جا در خدمت شما قرار دهیم.

پشتیبانی کامل

گزارشات تخصصی

برنامه اجرایی